Munkatársaink


Dr. Höhn Mária
habil. egyetemi docens, tanszékvezető
a biológiai tudomány kandidátusa (C.Sc.)
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112. szoba
Tel.: 06-1-305-7685
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Hohn.Maria@kertk.szie.hu

Dr. Rimóczi Imre
Professor Emeritus, egyetemi tanár, a mezőgazdasági tudomány doktora
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 119. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Rimoczi.Imre@kert.szie.hu
Dr. Erős-Honti Zsolt
habil. egyetemi docens, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 113. szoba
Tel.: 06-1-305-7679
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Eros-Honti.Zsolt@kertk.szie.hu
Dr. Barabás Sándor
egyetemi adjunktus, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 118. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Barabas.Sandor@kertk.szie.hu
Dr. Benedek Lajos
egyetemi adjunktus, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 119/a. szoba
Tel.: 06-1-305-7684
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Benedek.Lajos.Krisztian@kertk.szie.hu
Dr. Nagy József
egyetemi adjunktus, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 117. szoba
Tel.: 06-1-305-7682
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Nagy.Jozsef@kertk.szie.hu
Dr. Papp Viktor
egyetemi tanársegéd, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 119/a. szoba
Tel.: 06-1-305-7684
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Papp.Viktor@kertk.szie.hu
Dr. Somogyi Gabriella
egyetemi tanársegéd, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 115. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Somogyi.Gabriella@kertk.szie.hu
Dr. Tóth Endre György
tanszéki mérnök, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112/b szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: toth.endre@kertk.szie.hu
Sulyok Mónika
laborasszisztens, tanszéki ügyintéző
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Sulyok.Monika@kertk.szie.hu
Vétekné Tolnai Zsuzsanna
tanszéki ügyintéző (szülési szabadságon)
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail:Vetekne.Tolnai.Zsuzsanna@kertk.szie.hu
Bényeiné dr. Himmer Márta
ny. egyetemi docens, a mezőgazdasági tudomány kandidátusa
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 118. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Himmer.Marta@kertk.szie.hu
Bogya Sándorné
ny. tudományos munkatárs,
a Soroksári Botanikus Kert ny. vezetője
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 113. szoba
Tel.: 06-1-305-7679
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: margit.gonter@bc.szie.hu
Dr. Reményi Mária Lujza
Címzetes egyetemi docens, univ. dr.
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 118. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Remenyi.Maria.Lujza@kertk.szie.hu
A Tanszék doktorandusz (Ph.D.) hallgatói
Varga Dániel
PhD jelölt
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112/b szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: vargadaniel.86@gmail.com
Dr. Köbölkuti Zoltán Attila
PhD hallgató, MD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112/b szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: zoltanattila.kobolkuti@gmail.com
Németh Csaba
PhD jelölt
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: nemetcsaba@gmail.com

Ferenczi Júlia
abszolvált PhD hallgató
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: szenete@gmail.com

A Soroksári Botanikus Kert munkatársai
Budapest XXIII. (Soroksár), Péteri-major
Tel.: 06 1 287 2432
Fax: 06 1 287 2432
Honlap: http://sorbotkert.hu/
Email: botkert@kertk.szie.hu
Bottlik Gábor
tanszéki mérnök
Földvári Zoltán János
kertész, műszaki szolgáltató
Kotek Balázs
kertész szakmunkás, műszaki szolgáltató
Seres Dávid
kertész szakmunkás, műszaki szolgáltató
Ungvári Gergely Zsombor
kertész szakmunkás, műszaki szolgáltató

Tanker István
közérdekű önkéntes munkavállaló

 

magyar