Munkatársaink


Dr. Höhn Mária
habil. egyetemi docens, tanszékvezető
a biológiai tudomány kandidátusa (C.Sc.)
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112. szoba
Tel.: 06-1-305-7685
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Hohn.Maria@szie.hu

Dr. Rimóczi Imre
Professor Emeritus, egyetemi tanár, a mezőgazdasági tudomány doktora
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 119. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Rimoczi.Imre@szie.hu
Dr. Benedek Lajos
egyetemi adjunktus, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 119/a. szoba
Tel.: 06-1-305-7684
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Benedek.Lajos.Krisztian@szie.hu
Dr. Bordács Sándor
egyetemi adjunktus, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 117. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Bordacs.Sandor@szie.hu
Dr. Csergő Anna Mária
egyetemi docens, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 113. szoba
Tel.: 06-1-305-7682
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Csergo.Anna.Maria@szie.hu
Dr. Papp Viktor
egyetemi adjunktus, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 119/a. szoba
Tel.: 06-1-305-7684
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Papp.Viktor@szie.hu
Dr. Somogyi Gabriella
egyetemi adjunktus, PhD
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 115. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Somogyi.Gabriella@szie.hu
Sulyok Mónika
laborasszisztens, tanszéki ügyintéző
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Sulyok.Monika@szie.hu
Vétekné Tolnai Zsuzsanna
tanszéki ügyintéző (szülési szabadságon)
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail:Vetekne.Tolnai.Zsuzsanna@szie.hu
Bényeiné dr. Himmer Márta
ny. egyetemi docens, a mezőgazdasági tudomány kandidátusa
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 118. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Himmer.Marta@szie.hu
Bogya Sándorné
ny. tudományos munkatárs,
a Soroksári Botanikus Kert ny. vezetője
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 113. szoba
Tel.: 06-1-305-7679
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: margit.gonter@bc.szie.hu
Dr. Reményi Mária Lujza
Címzetes egyetemi docens, univ. dr.
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 118. szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: Remenyi.Maria.Lujza@szie.hu
A Tanszék doktorandusz (Ph.D.) hallgatói

Kovács Zsófia
PhD hallgató
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112/b
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: zsofia.kovacs42@gmail.com

Major Enikő Ibolya
PhD hallgató
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112/b
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: major.eniko93@gmail.com

Palla Balázs
PhD hallgató
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet, 112/b szoba
Tel.: 06-1-305-7222
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: lihelih1@gmail.com

 

Radnóti Ágnes
PhD hallgató
Elérhetősége:
„A” épület, I. emelet 119/a. szoba
Tel.: 06-1-305-7684
Fax: 06-1-305-7342
E-mail: 
A Soroksári Botanikus Kert munkatársai
Budapest XXIII. (Soroksár), Péteri-major
Tel.: 06 1 287 2432
Fax: 06 1 287 2432
Honlap: http://sorbotkert.hu/
Email: botanikuskert.soroksar@szie.hu
Bottlik Gábor
tanszéki mérnök
Földvári Zoltán János
kertész, műszaki szolgáltató
Miklósi Szabina
tanszéki mérnök
Seres Dávid
kertész szakmunkás, műszaki szolgáltató
Ungvári Gergely Zsombor
kertész szakmunkás, műszaki szolgáltató

Tanker István
közérdekű önkéntes munkavállaló

 

magyar